השבתת רכב 2018-03-07T00:42:31+03:00

השבתת רכב

השבתת רכב עלולה לגרום נזק ממשי לבעליו ולמשפחתו. פסילת רישיון מכל סיבה פירושה המעשי הוא לא אחת- בבית בו היחיד שמחזיק ברישיון נהיגה מנוע מלנהוג – מניעה מוחלטת של אפשרות לנוע ממקום למקום. במובנים רבים לא רק הרכב מושבת אלא כל שגרת החיים. אבל יש מצב קשה אף יותר שאתם עלולים להיקלע אליו, וזאת כאשר אתם מבצעים אחת מהעבירות המצדיקות השבתת רכבכם (הודעת איסור שימוש ברכב) או ששוטר מוציא הודעת אי שימוש ברכב בגין תקלה מסוימת וממשיכים להשתמש בו, אתם צפויים להיות מואשמים בעבירה של שימוש ברכב מושבת.

עורך דין תעבורה הוא ברירת המחדל שלכם במקרה שבו אתם נתפסים בעבירה של נהיגה ברכב שניתן עליו איסור שימוש. אלא שברירת המחדל היא מבחינתכם גם הברירה הטבעית ומשתלמת: עורך דין תעבורה יכול להיאבק למען הקלה בעונש ובתנאים מסוימים אולי אף להביא לביטולו. חשוב שתשתפו אתו פעולה ותספקו לו את כל המסמכים, הראיות, העדויות וכל חומר שתתבקשו לספק אותו כדי לבסס קו הגנה מובנה ומנומק.

נסיעה על רכב מושבת היא עבירה חמורה, ומבחינת החוק היא זהה לעבירה של נהיגה בזמן פסילה. היה ומי מכם יואשם על נהיגה ברכב כזה תיהפך הפנייה אל עורך דין תעבורה לתהליך שאינו סובל דיחוי אף לרגע. עורך דין עשוי לסייע לכם בייצוג משפטי שעשוי להפחית את חומרת העונש ובתנאים מסוימים אך לבטלו.

חשוב לציין, כי עורך דין מקצועי ומנוסה רואה במקום שבו אתם רואים את סוף העולם רק את ראשיתו. תפקידו אינו להטיף לכם מוסר, לחנך אתכם או לנזוף בכם אלא לסייע לכם להיחלץ מהמצב הקשה שאליו קולעת אתכם ההאשמה בנהיגה ברכב מושבת.

בקיאותו של עורך דין בפרקטיקה המשפטית ויכולתו למקד את הדיון במרחב שבו עשויים להישמע ולהתקבל טיעוניו כנימוקים הגיוניים ומתקבלים על הדעת להטלת ספק סביר בסיבה או בסיבות שהביאו להאשמתכם יכולה לשמש לכם משענת חשובה ומוצקה.

בכל מקרה חשוב לא להודות בעבירה לפני קבלת ייעוץ מעורך דין, מה שמחייב פנייה מהירה אליו. מצו את זכותכם להתייעץ עמו לפני מסירת גרסה למשטרה. גורם הזמן עשוי להתברר כגורם מכריע לכן ככל שתקדימו ליצור קשר עם עורך דין תעבורה כך יגבר הסיכוי שלו להצליח במאבקו על הפחתת העונש הצפוי ואולי אף, הלוואי, לגרום לביטולו.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, חייגו עכשיו 052-640-0119
או השאירו פרטים

  דיני תעבורה

  הגירה

  פלילי

  דיני עבודה

  הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורך הדין דמיטרי אניקין בטלפון 052-640-0119

  או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.