עורך דין פלילי 2017-07-04T18:05:38+03:00

עורך דין פלילי

הדין הפלילי הינו תחום רחב ומגוון. בתחום זה לרוב התובעת היא המדינה, ואת הנאשם בדין הפלילי מייצג עורך דין פלילי המתמחה בתחום זה. בתחום זה מרבי העבירות הן מסוג אשר יש בהן קלון, ורמת הענישה עשויה להיות חמורה במיוחד. באם מצאת עצמך מואשם בביצוע עבירה פלילית חשוב כי תיוצג על ידי עו"ד פלילי בעל ניסיון. משרד עו"ד אניקין ייצג נאשמים רבים בהצלחה יתרה.

תחומי התמחות

בתחום הפלילים מייצג עורך הדין נאשמים אשר הוגש נגדם כתב אישום בגין עבירות פליליות חמורות, לצד נאשמים ללא עבר פלילי, לרבות מואשמים בעבירות צווארון לבן. בתחום הפלילים ישנם עבירות שכיכות כגון: עבירות המתה, הריגה ורצח, עבירות מין – מעשה מגונה, מעשה סדום ואונס, עבירות אלימות, עבירות במסגרת פגיעה ברכוש – שוד, פריצה או גניבה, עבירות משטר וחברה – הימורים, הגרלות, זנות, עבירות צווארון לבן – עבירות כלכליות ועבירות הלבנת הון ועוד.

הגשת כתב אישום פלילי

תהליך הגשת כתב אישום פלילי מתחיל בהזמנת הגורם החשוד בעבירה פלילית לחקירה. באם נמצאו מספיק ראיות, תחליט התביעה להגיש כתב אישום כנגד הנאשם. במקרה והוגש נגדך כתב אישום חשוב כי לא תמתין אף לו רגע אחד ותיגש לקבל יעוץ משפטי מאת עו"ד פלילי. תפקידו של עורך הדין הוא להמליץ לנאשם באם יש מקום להודות באשמה, ובאם לא. במקרים בהם הנאשם מחליט שלא להודות באשמה, יתחיל הליך משפטי, אשר בסיומו יחליט השופט באם הנאשם נמצא אשם או זכאי. אם האדם נמצא אשם יוגדר עונש בהתאם לחומרת העבירה. עורך דין פלילי אניקין מומחה בייצוג נאשמים והצליח לא פעם להביא לזיכוי מלא. במקרים בהם לא קיימת אפשרות להביא לזיכוי, פועל עורך הדין במטרה להפחית את חומרת הענישה באמצעות כלים שונים, לרבות בניסיון לתקן את כתב האישום לפחות חמור והגעה להסדר טיעון מול התביעה.

תהליך ערעור

במצבים בו החליט שופט בית המשפט כי הנאשם נמצא אשם וגזר עונש מסוים, קיימת אפשרות על פי החוק להגיש ערעור לערכאה גבוהה יותר. במקרה וכתב האישום המקורי הוגש בבית משפט השלום, ניתן לערער על תוצאות המשפט בבית השפט המחוזי. אם העונש ניתן במסגרת בית המשפט המחוזי, ניתן להגיש ערעור לבית המשפט העליון, וזאת לאחר קבלת אישור מבית המשפט המחוזי. ככל שעורך הדין מנוסה יותר כך הוא בקיא בכל השלבים האפשריים לביצוע במסגרת המשפט הפלילי.

עורך דין מנוסה

ישנה חשיבות עליונה בבחירת עורך דין פלילי מנוסה בייצוג נאשמים. כאשר אדם מוצא עצמו נאשם בביצוע עבירה פלילית גורם הדבר למצוקה גדולה. תפקידו של עורך דין פלילי הוא להכיר לעומק את רזי החוק, לדעת כיצד פועלת מערכת המשפט, להתמצא בתקדימים בתחום הרלוונטי, בכדי שיוכל להשתמש בידע שצבר ובניסיונו על מנת לייצג בצורה האופטימאלית ביותר את הנאשם. עורך הדין חייב להתחבר בפן האישי לנאשם ולספק תמיכה ואמפתיה למצוקתו, בכדי שתהליך המשפט יוכל להסתיים עבור הנאשם בהצלחה.

ליווי משפטי לכל אורך הדרך

עורך דין אניקין מייצג לקוחות בכל שלבי ההליך הפלילי, החל משלבי החקירה הראשוניים, לרבות הכנה לחקירה משטרתית, וכלה בשלבי המעצר השונים. הייצוג ניתן בכל הערכאות המשפטיות לרבות בית המשפט השלום, בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, חייגו עכשיו 052-640-0119
או השאירו פרטים

  דיני תעבורה

  הגירה

  פלילי

  דיני עבודה

  הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורך הדין דמיטרי אניקין בטלפון 052-640-0119

  או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.