עורך דין תעבורה בפתח תקווה

ביצעתם עבירה? שוטר תפס אתכם ונתן לכם דוח? עדיין פתוחה בפניכם הדרך לרכך את המכה ולמזער את הנזק. אין עוררין על כך שאם וכאשר מבצעים עבירה ונתפסים בה – הדבר הנכון לעשותו, מהר ככל שניתן, הוא ליצור קשר עם עורך דין לתעבורה בפתח תקווה.

עורכי דין תעבורה עומדים לרשות מי שנוהגים בשכרות, עוברים את המהירות המותרת, נוהגים ללא רישיון נהיגה, רישיונם נפסל או שמבצעים כל עבירת תנועה אחרת. עו"ד לתעבורה עשויים להגיע להסדרי טיעון מקלים, לנהל הוכחות בכל אחד מסוגי העבירות, לרבות בתאונות קטלניות.

חשוב לציין, כי גם כאשר על פניו נראה למבצע העבירה כי אין דרך ואין סיכוי להיחלץ ממנה – דווקא במקרים כאלה יש חשיבות רבה במיוחד לפנייה אל איש מקצוע המומחה בתחום ייצוג נאשמים בדיני תעבורה.

אזור הדמדומים האפור – עבירות תעבורה

עורך הדין דמיטרי אניקין בעל היכרות מלאה עם דיני התעבורה, החוק בכלל והפרצות בו בפרט, בעל ניסיון רב בהתנהלות מול בתי המשפט ורשויות שלטון אחרות.

ויכולת שכנוע מרשימה. כל אלה הם נכסים עבור נאשמים המחפשים עורך דין לענייני לתעבורה שייצג אותם.

יש חשיבות ליצירת קשר מהיר עם עורך דין כזה אשר נמצא בפתח תקווה, גם במידה שאין לכם כוונה לשכור את שירותיו כמי שייצג אתכם במשפט, אבל לעצותיו עשוי להיות משקל מכריע. לכן לא כדאי לוותר עליו גם אם התפקיד שלו יהיה מוגבל לייעוץ בלבד.

חשוב לציין כי לא מדובר במדע מדויק והנתונים אינם חד משמעיים. חלק ניכר מהדיונים אודות הנסיבות השונות שבהן נעברו לכאורה עבירות תנועה מתנהל באזור דמדומים אפור שבו אין דברים חלוטים ואין אמת אחת בלעדית. עורך דין ממולח ומתוחכם יכול להטיל ספק סביר גם במקרים שעל פניהם נראים כי העובדות בהן מוצקות.

כדאי לקרוא גם:  האם הורדת מבט מהדרך באמת תעלה לכם בדו"ח?

עורכי דין לדיני תעבורה הם אנשי בשורה עבור לא מעט נהגים שהואשמו בביצוע עבירות, מהן קשות וחמורות. לעיתים קרובות פעולותיהם של שוטרים פותחת בפני עורכי הדין אפשרות לערער על אופן התנהגותם ורשלנותם, לחשוף כשלים ראייתיים, להטיל דופי בתקינות מכשירי המדידה השונים ועוד.

כאשר אתם מיוצגים על ידי עורך דין המתמחה בדיני תעבורה הסיכוי להפחית את העונש או אף לגרום לביטולו עולה, במיוחד במצבים שבהם הראיות קלושות וקיים קושי ממשי להוכיח אחריות ישירה שלכם כמי שביצעו את העבירה המיוחסת. לעולם אין להרים ידיים, ודאי לא לפני שפונים לעורך דין לדיני תעבורה.

משרדנו מטפל ומעניק שירות לתיקים ולקוחות בכל הארץ.
אם אתם מחפשים עו"ד תעבורה בפתח תקווה, תל אביב או רמת גן, אשדוד, אשקלון, רחובות או במידה ויש לכם תיק שאמור להתנהל בבית משפט לתעבורה באחת מהערים בגוש דן – אתם מוזמנים לפנות אלינו ונשמח לעזור גם לכם.

2018-03-07T00:35:22+03:00 פברואר 25th, 2017|מידע מקצועי|0 Comments