שלילה לנהג חדש 2017-09-07T14:19:22+00:00

שלילה לנהג חדש

מערכות החוק והמשפט נדרשות בחומרה לעבירות תנועה בכלל ולעבירות של נהגים חדשים בפרט ו… קל וחומר. יש מגוון עבירות אשר לא אחת די באחת מהן על מנת לשלול את רשיונו  של הנהג ולהתנות את קבלתו במבחן עיוני ו/או מעשי. בנוסף, עבירה של נהג חדש עלולה לגרום לזימונו להתייצב לבדיקה רפואית. לאחר עמידת הנהג החדש שרשיונו נשלל בתנאי הסף הנדרשים לקבלתו מחדש הוא ייחשב נהג חדש למשך שנתיים.

עם העבירות החמורות שביצוען יגרום לפסילת הרשיון של נהג חדש נמנות: נהיגה ללא מלווה (כמתחייב בחוק), אי עצירה לפני מסילת ברזל, נהיגה תחת השפעת סם או בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת, עקיפה מסוכנת ועוד. על העונש החמור של שלילת רשיון מתווסף גם ניקוד.

נהג חדש נדרש לנהיגה זהירה ומושכלת ביתר שאת בתקופה שבה הוא נחשב נהג חדש ולו רק בגלל המחיר הכבד שהוא עלול לשלם אם וכאשר ייתפס בביצוע עבירה הגוררת שלילת רשיון.

העדר ניסיון וסיבות נוספות עלולות לגרום לביצוע עבירות. בהינתן מצב שבו נהג חדש ביצע עבירה- מומלץ להתקשר לאלתר עם עורך דין תעבורה שיסייע לו בעצות ובייצוג. מיומנותו ובקיאותו של עורך דין המתמחה בדיני תעבורה ומכיר היטב את כל סעיפי החוק ואת הדרכים להתמודד עם התביעה עשויות לסייעה לנהגים בשעת צרה. עורך דין מנוסה יוכל במקרים רבים להפחית את חומרת העונש ולא אחת אף להביא לזיכוי מרשו.

אל תתנו לפחד להכניע אתכם

בכל מקרה שבו ניתנת האפשרות להישפט- מוצע להעדיפה על פני הודאה, ולו רק מהסיבה כי הודאה ותשלום קנס מונעים את האפשרות להישפט ובכך למצות את הסיכוי להפחתת העונש או אף לזיכוי. מומלץ להישפט גם משום שהודאה בעבירה כרוכה גם ברישום נקודות מצטבר שאף הוא עלול לגרום לפסילת הרשיון. יש משמעות ומשקל בהכרעת הדין הצפויה גם לעובדה כי אתם מגיעים למשפט עם גיליון הרשעות נקי, שעשוי להוות נסיבה מקלה להקלה בעונש.

אין סיבה לחשוש מאימת הדין. כאשר אתם מיוצגים על ידי עורך דין מקצועי אתם לא ניצבים לבדכם מול המערכת החזקה. עורך דין תעבורה יכול להתמודד עם בית המשפט לא רק מעמדת שוויון – לא אחת הוא יכול להתמודד מעמדה של כוח ועליונות.

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, חייגו עכשיו 03-525-4313
או השאירו פרטים

דיני תעבורה

הגירה

פלילי

דיני עבודה

הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורך הדין דמיטרי אניקין בטלפון 03-5254313

או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם.